Sanal Dünya'nın tutkusuyla gelişiyoruz.Sanal Dünya'nın sınırlarını zorlayarak, geleceğini şekillendiriyoruz

Hikayemiz

MAXEPİN olarak CKCGAME ismi ile 2007 yılında hizmete başlamış olan firmamız ilk yıllarında online oyunların resmi ürünlerini Türkiye genelinde toptan ve perakende satışı yapmaktaydı.

Bu konuda aktif çalışan az firma vardı.Çalışmaları geliştirebileceğimiz ve yönelebileceğimiz az kaynağa sahiptik.

Birden fazla problemle karşılaştık, çalışmalarımızı kolaylaştıracak çözümleri sürekli geliştirdik. Basit ve kullanışlı ancak güvenli bir sistem için çok uğraştık, bütün platformların ortak kullanabileceği hızlı,güvenilir ve kullanılması basit bir sistem geliştirmeyi başardık.

2007'den beri gelişen fiber-optik sistemler ve hızlı internet ve ek güvenlik yazılımları sanal dünyada alışveriş popülasyonunu hızla arttırdı, öncelikli hedefimiz kullanıcılara ek bekleme süresi olmaksızın, dilediği oyunda veya platformda alışverişini anında yapmabilmeleriydi. Bunun için emek verdik,zamanımızı ve bütçemizi harcadık ve geldiğimiz noktada bunu başarmış görünüyoruz.

Sadece Türkiye'de hergün binlerce satış gerçekleştiriyoruz, bir ürünü satın almak isteyen müşteriye sadece satış öncesi değil,satış sonrası da destek veriyoruz.
Öyle ki Müşterilerimizin %90 soru sormadan alışverişini tamamlayıp,anında satın aldığı elektronik ürüne sahip oluyor.Ve Müşterilerimizin %100'ü durumdan memnun.

Hedefimiz çalıştığımız alanları sürekli genişleterek Dünya genelinde sürekli gelişen online platformlarda global hizmet vermek ve milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmek. Ve bunu başarabileceğimize inanıyoruz.

336

Mağaza

ve Oyun

181319

Ürün

aktif satışta

143990

Satış

Gerçekleşti.

7

Ödeme Kanalı

aktif